
Rcereatievakbeurs in Hardenberg 2022
Van 15 - 17 november 2022 vindt de Recreatie Vakbeurs plaats in Hardenberg. Zien we u bij stand 402 van Tommy Booking Support en Prosuco.
Door de snelle groei van het aantal klanten, de verscherping van het privacybeleid en de toenemende eisen voor wat betreft snelheid en stabiliteit, zijn wij met Tommy 2.0 overgestapt naar een nieuwe hostingpartij: Cobytes. Cobytes verdeelt de data over 3 datacenters. Dit komt de stabiliteit en beveiliging enorm ten goede. Daarnaast zorgt de infrastructuur van onze servers bij Cobytes voor een optimale snelheid bij het ophalen en bewerken van uw gegevens.
Lees meer over de hosting van Tommy 2.0>>
Lees meer over de Service Level Agreement Tommy (SLA) >>
Van 15 - 17 november 2022 vindt de Recreatie Vakbeurs plaats in Hardenberg. Zien we u bij stand 402 van Tommy Booking Support en Prosuco.
We versturen regelmatig nieuwsbrieven naar Tommy gebruikers en geïnteresseerden. Leest u mee in de laatste edities?
Om de meer dan 900 recreatiebedrijven die met Tommy Booking werken, nóg beter van dienst te zijn, lanceerden we een hele reeks nieuwe waardevolle koppelingen.
Kunnen er via uw website al vakanties geboekt worden voor het boekjaar 2022? Profiteer nu van onze oktoberactie!
Kunnen we u helpen?
Ervaar zelf het gemak, check wat er allemaal kan, ontdek hoe u efficienter kunt werken of meer omzet en online boekingen kunt genereren!
Laat uw gegevens achter, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op!